This website analyzes the usage behavior of visitors, with the help of cookies, among other things, for purposes of range measurement, optimization offers and personalization of content. Our analysis partners may combine this information with other data they have. You can obtain further information and change your data protection settings at any time under the link Learn more and settings. By continuing to browse the site, you agree to this data processing by the site operator and third parties – revocable at any time in the future.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

O Nas

Skupieni na żywności od samego początku.
Teraz największa kolekcja zdjęć i wideo o tematyce kulinarnej.

StockFood to światowy lider w dziedzinie produkcji mediów związanych z żywnością. Posiadamy zróżnicowaną kolekcje kreatywnych, profesjonalnych i najwyższej jakości zdjęć oraz wideo o tematyce kulinarnej, jakiej nie ma nigdzie indziej. Ponadto oferujemy sesje z artykułami gotowymi do publikacji – features oraz przepisy do zdjęć i wideo w wielu językach.

Zdjęcia żywności od 1979

Agencja StockFood została założona w Monachium przez fotografa Pete A. Esing, który od samego początku specjalizował się w fotografii żywności. Oprócz dobrze znanego studia fotograficznego ,firma rozpoczęła produkcję ekskluzywnych zdjęć na licencji Rights Managed. W 2002 roku oferta poszerzyła się o zdjęcia Roylaty Free a w 2008 o filmy wideo oraz produkcje na zamówienie. W 2011 roku doszły features – czyli kompletne sesje fotograficzne z tekstem i przepisami. Dzisiaj nasza obsługa redakcyjna oferuje przepisy i teksty pisane na zamówienie do każdego zdjęcia,features oraz wideo.

Nowoczesne, klasyczne, koncepcyjne, artystyczne czy ekstrawaganckie – materiały oraz produkcje StockFood są z powodzeniem wykorzystywane w wielu wysokiej jakości publikacjach drukowanych, aplikacjach mobilnych, reklamach, książkach i w kalendarzach na całym świecie.

Obecność na całym świecie

Oprócz siedziby głównej w Monachium StockFood ma swoje oddziały w dwóch miastach: Kennebunk, Maine (USA) od 1996 r. oraz w Londynie (Wielka Brytania) od 2007 r. StockFood zatrudnia około 60 pracowników z czego 45 pracuje w siedzibie głównej. Oprócz tych trzech biur, StockFood rozwinął międzynarodową współpracę z ponad 50-cioma partnerami zagaranicznymi, którzy reprezentują kolekcję StockFood w ponad 50 krajach.

StockFood jest członkiem wielu organizacji, między innymi:

StockFood offices
StockFood GmbH (Munich, Germany)
StockFood America, Inc. (Kennebunk, ME, USA)
StockFood Ltd. (London, UK)