This website analyzes the usage behavior of visitors, with the help of cookies, among other things, for purposes of range measurement, optimization offers and personalization of content. Our analysis partners may combine this information with other data they have. You can obtain further information and change your data protection settings at any time under the link Learn more and settings. By continuing to browse the site, you agree to this data processing by the site operator and third parties – revocable at any time in the future.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

Soul Rolls

Od dziś nasze ulubione potrawy jemy rękoma.
Odkryj przepyszne rollsy!

Zrolowane jedzenie jest bardzo na czasie. Słoiki były wczoraj, bowle są teraz. Soul Rolls będą następne!

Soul rolls to nowy trend kulinarny, który odzwierciedla ducha naszych czasów. Codzienne życie staje się coraz bardziej złożone; z jednego miejsca biegniemy do następnego. Jedzenie nie powinno nam tego utrudniać – ale jednocześnie nie może być monotonne i niezdrowe. Rollsy są rozwiązaniem!

Liczba sposobów na ich wykonanie jest organiczona tylko naszą wyobraźnią. Jajko na śniadanie owinięte w pszenną tortillę, sałatka na lunch podana w chrupiącym papierze ryżowym a nawet francuski tost może być zrolowany.

To danie nie tylko szybkie, ale niezmiernie kreatywne. Zdrowe składniki zawinięte w zaskakujące opakowania – jak ciasto szpinakowe czy smażoną boćwinę. Masz niegraniczoną ilość ekscytujących kombinacji: kwiaty i tuńczyk również można zrolować tak jak koksowy ryż czy ogórkową sałatkę.

Soul rolls są łatwe w przygotowaniu i można je zjeść wszędzie. Przygotowanie posiłków samemu jest teraz bardzo na czasie. Kiedy możemy jeść to co lubimy i gdzie chcemy, czujemy się szczęśliwi.

Odkrywamy Soul Rolls

Tutaj znajdziesz trzy przepisy do pobrania za darmo, abyś mógł sprawdzić najnowszy trend od razu: