Nasze strony internetowe używają plików cookie, aby poznać preferencje i zainteresowania naszych gości. Chcielibyśmy również dostosować zawartość naszych serwisów i oferty do Państwa wymagań. Nasi partnerzy mogą również korzystać z tych informacji, w połączeniu z innymi danymi posiadanymi przez nich. Możecie Państwo w każdej chwili, zmienić ustawienia dotyczące ochrony danych w zakładce (Przeczytaj więcej, ustawienia. Pozostając nadal na naszych stronach i korzystając nadal z naszych serwisów wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, stosowaną przez nas i naszych partnerów zewnętrznych. W każdej chwili, teraz i w przyszłości, możecie Państwo zmienić stosowane ustawienia.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

Rustic Soul

Prawdziwe emocje prosto z serca

Rustykalnie i szorstko, a zarazem przytulnie i ciepło – o to właśnie chodzi w nowym języku wizualnym „Rustic Soul”. Styl ma wschodnio-europejskie korzenie, któremu intensywności, nie może się oprzeć cały świat.

Z jednej strony, chropowate powierzchnie, stare drewno, metalowe i ceramiczne naczynia vintage – z drugiej strony, ciepłe światło, cudowne antyczne akcesoria i perfekcyjnie zaprezentowane potrawy. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale „Rustic Soul” łączy to co najlepsze z dwóch przeciwstawnych światów, w ekscytujący język wizualny. Emanuje on ciepłem i domową atmosferą, wydobywając prawdziwe emocje prosto z serca.

Koncentruję się on na rzeczywistych przepisach z regionalnych i sezonowych produktów, które są autentycznie przyrządzane a następnie smakowane. Ciemne odcienie brązu i niebieskiego dominują w tle, podczas gdy jasne i żywe akcenty, podkreślają głównego bohatera zdjęcia.

Rezultatem tej kombinacji są fascynujące i emocjonalne zdjęcia, pełne komfortu i wiary w lepszy świat. Pozwól zatem, aby twoja dusza uniosła się i zasiadła z nami przy stole pełnym dań szczerych i bogatych jak u mamy