Nasze strony internetowe używają plików cookie, aby poznać preferencje i zainteresowania naszych gości. Chcielibyśmy również dostosować zawartość naszych serwisów i oferty do Państwa wymagań. Nasi partnerzy mogą również korzystać z tych informacji, w połączeniu z innymi danymi posiadanymi przez nich. Możecie Państwo w każdej chwili, zmienić ustawienia dotyczące ochrony danych w zakładce (Przeczytaj więcej, ustawienia. Pozostając nadal na naszych stronach i korzystając nadal z naszych serwisów wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, stosowaną przez nas i naszych partnerów zewnętrznych. W każdej chwili, teraz i w przyszłości, możecie Państwo zmienić stosowane ustawienia.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

Informacje dla fotografów

Wykonujesz zdjęcia żywności? Dołącz do nas!
Tutaj dowiesz się jak rozpocząć z nami współpracę oraz wiele więcej...

Bez względu na to czy masz wieloletnie doświadczenie czy jesteś kreatywnym nowicjuszem, zawsze poszukujemy wybitnych fotografów żywności. Aby złożyć aplikację, proszę wyślij e-mail na adres photographers@stockfood.com razem z Twoimi danymi kontaktowymi oraz linkiem do strony z portfolio. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Poniżej załączamy wskazówki dotyczące dostarczania gotowych zdjęć, wideo oraz features:

Submission Guidelines for Images and Features
Submission Guidelines for Videos

Dostarczając featuers lub wideo dodatkowo prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie go do wysyłanych materiałów:

Feature Submission Form
Video Submission Form

Kwestionariusz zgody na publikacje zdjęć modeli uczestniczących w naszych sesjach, jak również, zgody na publikacje właścicieli sfotografowanych obiektów, są dostępne dla współpracujących z nami fotografów w zakładce naszej strony oznaczonej – Photographer News. Jeśli jesteś jednym z naszych fotografów i nie masz jeszcze dostępu do tych dokumentów, prosimy o kontakt.

On our Image requests page we are presenting our "All Time Favorite" motifs and themes that our customers are continuously interested in. So we are always pleased to see these topics amongst your submissions. In addition, we inform our photographers of our latest customer requests with our monthly newsletter "Monthly Wish List". Some that come in are brand new and some that are in demand have shorter delivery dates.

Osoba kontaktowa

Petra Thierry
Petra Thierry
Manager Photographers & Art Dept.
+49 (89) 747 202 22
Avreliane Heinlein
Avreliane Heinlein
Photographers & Art Dept.
+49 (89) 747 202 53