Nasze strony internetowe używają plików cookie, aby poznać preferencje i zainteresowania naszych gości. Chcielibyśmy również dostosować zawartość naszych serwisów i oferty do Państwa wymagań. Nasi partnerzy mogą również korzystać z tych informacji, w połączeniu z innymi danymi posiadanymi przez nich. Możecie Państwo w każdej chwili, zmienić ustawienia dotyczące ochrony danych w zakładce (Przeczytaj więcej, ustawienia. Pozostając nadal na naszych stronach i korzystając nadal z naszych serwisów wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, stosowaną przez nas i naszych partnerów zewnętrznych. W każdej chwili, teraz i w przyszłości, możecie Państwo zmienić stosowane ustawienia.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

Informacje dla fotografów

Wykonujesz zdjęcia żywności? Dołącz do nas!
Tutaj dowiesz się jak rozpocząć z nami współpracę oraz wiele więcej...

Bez względu na to czy masz wieloletnie doświadczenie czy jesteś kreatywnym nowicjuszem, zawsze poszukujemy wybitnych fotografów żywności. Aby złożyć aplikację, proszę wyślij e-mail na adres photographers@imageprofessionals.com razem z Twoimi danymi kontaktowymi oraz linkiem do strony z portfolio. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Poniżej załączamy wskazówki dotyczące dostarczania gotowych zdjęć, wideo oraz features:

Submission Guidelines for Images and Features
Submission Guidelines for Videos

Dostarczając featuers lub wideo dodatkowo prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie go do wysyłanych materiałów:

Feature Submission Form
Video Submission Form

Kwestionariusz zgody na publikacje zdjęć modeli uczestniczących w naszych sesjach, jak również, zgody na publikacje właścicieli sfotografowanych obiektów, są dostępne dla współpracujących z nami fotografów w zakładce naszej strony oznaczonej – Photographer News. Jeśli jesteś jednym z naszych fotografów i nie masz jeszcze dostępu do tych dokumentów, prosimy o kontakt.

W zakładce  Pytania o zdjęcia  prezentujemy “Nasze ulubione” motywy i tematy, którymi stale zainteresowani są nasi klienci. Zawsze cieszymy się widząc te tematy w Waszych zgłoszeniach. Ponadto informujemy naszych fotografów o najnowszych życzeniach za pomocą naszego comiesięcznego newslettera “ lista życzeń". Niektóre z nich są zupełnie nowe a inne mogą mieć krótsze terminy dostaw.

Osoba kontaktowa

Avreliane Heinlein
Avreliane Heinlein
Manager Photographers & Art Dept.
+49 (89) 747 202 22