Rejestracja
(22) 635 67 79
StockFood

U nas dobre rzemiosło się opłaca.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą z długim stażem, czy kreatywnym nowicjuszem, nieustannie poszukujemy nowych fotografów. Jako wiodąca na świecie agencja fotografii kulinarnej posiadamy w swojej kolekcji szeroki wybór zdjęć, filmów, materiałów features i przepisów związanych z gotowaniem oraz jedzeniem. Nowoczesne, autentyczne, wyróżniające się obrazy we wszystkich aspektach tych dziedzin są naszą mocną stroną. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcesz zaprezentować nam swoje prace. Czekamy na kontakt z Tobą. Pomożemy Ci sprzedawać Twoje zdjęcia na całym świecie.

Fotografia żywności to nasza pasja.
Twoja też?

Dlaczego StockFood?

Blisko klienta

Naszymi klientami są największe wydawnictwa i agencje, a także wielu innych klientów specjalnych z branży spożywczej i medialnej. Utrzymujemy szczególnie bliski kontakt z naszymi klientami i cenimy sobie relacje oparte na partnerstwie. Gwarantuje to, że dzięki nam dotrzesz do dokładnie tych samych nabywców.

Profesjonalna strona

Profesjonalne oznaczanie zdjęć słowami kluczowymi, informacje zwrotne na temat nadesłanych zgłoszeń, bliska wymiana informacji między Tobą a naszymi kuratorami oraz stałe informowanie Cię o potrzebach naszych klientów i aktualnych trendach.

Bez granic i w globalnej sieci

Dzięki naszej sieci międzynarodowych agencji partnerskich oferujemy zdjęcia bezpośrednio na miejscu w wielu krajach na wszystkich kontynentach. W ten sposób docieramy dla Ciebie do międzynarodowych odbiorców z branży wydawniczej, reklamowej i medialnej na całym świecie.

Best Of

Jesteśmy synonimem pasji i wiedzy w zakresie fotografii żywności i przepisów kulinarnych. Nasz zespół doświadczonych kuratorów stale poszukuje nowych talentów. Oferujemy naszym klientom ponad 800 000 wyselekcjonowanych prac najlepszych fotografów.

Czego szukamy

Motywy, które robią wrażenie. Zdjęcia, które mówią same za siebie i mogą funcjonować samodzielnie. Pojedyncze zdjęcia z efektem "wow", z głębią, szerokością lub szczegółowością.

Zdjęcia, w których jest coś więcej niż tylko piękny motyw. Obrazy, które pobudzają kreatywność; zdjęcia z przepisami i instrukcje krok po kroku. Chętnie również z tekstami przepisów i dodatkowymi informacjami.

Obrazy, które poruszają się i ruchome obrazy. Filmy wideo na wszystkie tematy związane z przygotowywaniem przepisów. Krótkie klipy lub gotowe ujęcia z dźwiękiem.

Reportaże. Zabierają nas w kulinarną podróż do specjalnego tematu kulinarnego, kraju, pory roku lub na uroczyste okazje. Zdjęcia i – jeśli chcesz – pasujące do nich teksty opowiadają historie.

10 wskazówek dla fotografów

Sprzedawaj swoje zdjęcia z powodzeniem na całym świecie.

Wyświetl 10 wskazówek

Przykłady publikacji

Desserts - The Ultimate Cookbook
Fresh Food 2023
John Whalen III - Seasoned
National Geographic - Traveller-Food
Meatballs - The Ultimate Cookbook
Air Fryer Recipes
Baking Heaven Jubilee Special
Baking Heaven - June 2021
Baking Heaven - July 2021
Gluten-Free Heaven - April 2020
Great British Food - Spring 2022
Great British Food - June 2021
Great British Food - October 2019
Great British Food - September 2019
Great British Food - Spring 2021
Lose Weight Feel Great! - July / August 2021

Jak zostać fotografem StockFood?

Aby zgłosić swoją kandydaturę do StockFood, wyślij nam wiadomość e-mail z linkiem do swojej strony internetowej lub galerii online na adres artists@imageprofessionals.com. Pozwoli nam to uzyskać pierwsze wrażenie na temat Twojego portfolio i przekazać Ci informacje zwrotne. Jeśli zobaczymy dobre podstawy do udanej współpracy, będziemy chcieli dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej i zawrzeć z Tobą umowę o współpracy .

W tym dokumencie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by dostarczanie zdjęć, materiałów features oraz wideo było jak najbardziej płynne:

Przesyłając zdjęcia, materiały features czy wideo, należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszenia i przesłać go wraz z wysyłanymi materiałami:

Jeśli jest taka potrzeba wraz z materiałami należy przesłać kwestionariusz zgody zdjęć modeli uczestniczących w sesjach na ich publikację lub/i kwestionariusz zgody właścicieli fotografowanych obiektów na ich publikację. Zobacz, jak powinny wyglądać prawidłowe dokumenty:

Modelowa Umowa Model Release jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (DSGVO) i została opracowana przez prawników BVPA German Federal Association of the Image Industry. Należy jednak pamiętać, że przedstawione tutaj wzory nie stanowią porady prawnej i nie zastąpią porad prawnych ani innych związanych z konkretną sprawą.

Margarita Semadeni

Margarita Semadeni

Margarita odpowiemy na wszystkie pytania:

Phone+49 (89) 747 202 89 Mailartists@imageprofessionals.com