Rejestracja
(22) 635 67 79
StockFood

Informacje dla fotografów

Wykonujesz zdjęcia żywności? Dołącz do nas!
Tutaj dowiesz się jak rozpocząć z nami współpracę oraz wiele więcej...

Bez względu na to czy masz wieloletnie doświadczenie czy jesteś kreatywnym nowicjuszem, zawsze poszukujemy wybitnych fotografów żywności. Aby złożyć aplikację, proszę wyślij e-mail na adres artists@imageprofessionals.com razem z Twoimi danymi kontaktowymi oraz linkiem do strony z portfolio. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

W tym dokumencie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by dostarczanie zdjęć, materiałów features oraz wideo było jak najbardziej płynne:

Przesyłając zdjęcia, materiały features czy wideo, należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszenia i przesłać go wraz z wysyłanymi materiałami:

Jeśli jest taka potrzeba wraz z materiałami należy przesłać kwestionariusz zgody zdjęć modeli uczestniczących w sesjach na ich publikację lub/i kwestionariusz zgody właścicieli fotografowanych obiektów na ich publikację. Zobacz, jak powinny wyglądać prawidłowe dokumenty:

Modelowa Umowa Model Release jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (DSGVO) i została opracowana przez prawników BVPA German Federal Association of the Image Industry. Należy jednak pamiętać, że przedstawione tutaj wzory nie stanowią porady prawnej i nie zastąpią porad prawnych ani innych związanych z konkretną sprawą.

W zakładce  Pytania o zdjęcia  prezentujemy “Nasze ulubione” motywy i tematy, którymi stale zainteresowani są nasi klienci. Zawsze cieszymy się widząc te tematy w Waszych zgłoszeniach. Ponadto informujemy naszych fotografów o najnowszych życzeniach za pomocą naszego comiesięcznego newslettera “ lista życzeń". Niektóre z nich są zupełnie nowe a inne mogą mieć krótsze terminy dostaw.

Osoba kontaktowa

Margarita Semadeni
Margarita Semadeni
Artist Relations
+49 (89) 747 202 89