Nasze strony internetowe używają plików cookie, aby poznać preferencje i zainteresowania naszych gości. Chcielibyśmy również dostosować zawartość naszych serwisów i oferty do Państwa wymagań. Nasi partnerzy mogą również korzystać z tych informacji, w połączeniu z innymi danymi posiadanymi przez nich. Możecie Państwo w każdej chwili, zmienić ustawienia dotyczące ochrony danych w zakładce (Przeczytaj więcej, ustawienia. Pozostając nadal na naszych stronach i korzystając nadal z naszych serwisów wyrażacie Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, stosowaną przez nas i naszych partnerów zewnętrznych. W każdej chwili, teraz i w przyszłości, możecie Państwo zmienić stosowane ustawienia.
Rejestracja
(22) 635 67 79
Jesteś na stronie internetowej dla klientów z Polska. Aby obliczyć cenę i korzystać z koszyka, prosze przejdź do strony dla klientów z USA. Przejdź do usa.stockfood.com
StockFood

O Nas

Skupieni na żywności od samego początku.
Teraz największa kolekcja zdjęć i wideo o tematyce kulinarnej.

StockFood to światowy lider w dziedzinie produkcji mediów związanych z żywnością. Posiadamy zróżnicowaną kolekcje kreatywnych, profesjonalnych i najwyższej jakości zdjęć oraz wideo o tematyce kulinarnej, jakiej nie ma nigdzie indziej. Ponadto oferujemy sesje z artykułami gotowymi do publikacji – features oraz przepisy do zdjęć i wideo w wielu językach.

Zdjęcia żywności od 1979

Agencja StockFood została założona w Monachium przez fotografa Pete A. Esing, który od samego początku specjalizował się w fotografii żywności. Oprócz dobrze znanego studia fotograficznego ,firma rozpoczęła produkcję ekskluzywnych zdjęć na licencji Rights Managed. W 2002 roku oferta poszerzyła się o zdjęcia Roylaty Free a w 2008 o filmy wideo oraz produkcje na zamówienie. W 2011 roku doszły features – czyli kompletne sesje fotograficzne z tekstem i przepisami. Dzisiaj nasza obsługa redakcyjna oferuje przepisy i teksty pisane na zamówienie do każdego zdjęcia,features oraz wideo.

Nowoczesne, klasyczne, koncepcyjne, artystyczne czy ekstrawaganckie – materiały oraz produkcje StockFood są z powodzeniem wykorzystywane w wielu wysokiej jakości publikacjach drukowanych, aplikacjach mobilnych, reklamach, książkach i w kalendarzach na całym świecie. StockFood jest częścią Hubert Burda Media on 2016 roku.

Obecność na całym świecie

Oprócz siedziby głównej w Monachium StockFood ma swoje oddziały w dwóch miastach: Kennebunk, Maine (USA) od 1996 r. oraz w Londynie (Wielka Brytania) od 2007 r. StockFood zatrudnia około 60 pracowników z czego 45 pracuje w siedzibie głównej. Oprócz tych trzech biur, StockFood rozwinął międzynarodową współpracę z ponad 75-cioma partnerami zagaranicznymi, którzy reprezentują kolekcję StockFood w ponad 50 krajach.

StockFood jest członkiem wielu organizacji, między innymi:

StockFood offices
Image Professionals GmbH (Munich, Germany)
StockFood America, Inc. (Kennebunk, ME, USA)
StockFood Ltd. (London, UK)