Rejestracja
+49 89 747 202 0
StockFood

O Nas

Skupieni na żywności od samego początku.
Teraz największa kolekcja zdjęć i wideo o tematyce kulinarnej.

StockFood to światowy lider w dziedzinie produkcji mediów związanych z żywnością. Posiadamy zróżnicowaną kolekcje kreatywnych, profesjonalnych i najwyższej jakości zdjęć oraz wideo o tematyce kulinarnej, jakiej nie ma nigdzie indziej. Ponadto oferujemy sesje z artykułami gotowymi do publikacji – features oraz przepisy do zdjęć i wideo w wielu językach.

Zdjęcia żywności od 1979

Agencja StockFood została założona w Monachium przez fotografa Pete A. Esing, który od samego początku specjalizował się w fotografii żywności. Oprócz dobrze znanego studia fotograficznego ,firma rozpoczęła produkcję ekskluzywnych zdjęć na licencji Rights Managed. W 2002 roku oferta poszerzyła się o zdjęcia Roylaty Free a w 2008 o filmy wideo oraz produkcje na zamówienie. W 2011 roku doszły features – czyli kompletne sesje fotograficzne z tekstem i przepisami. Dzisiaj nasza obsługa redakcyjna oferuje przepisy i teksty pisane na zamówienie do każdego zdjęcia,features oraz wideo.

Nowoczesne, klasyczne, koncepcyjne, artystyczne czy ekstrawaganckie – materiały oraz produkcje StockFood są z powodzeniem wykorzystywane w wielu wysokiej jakości publikacjach drukowanych, aplikacjach mobilnych, reklamach, książkach i w kalendarzach na całym świecie. StockFood jest częścią Hubert Burda Media on 2016 roku.

Obecność na całym świecie

Po dodaniu wielu agencji i usług profesjonalnych w ostatnich latach,we wrześniu 2019 roku StockFood GmbH zmienił nazwę na Image Professionals GmbH.
Oprócz naszej siedziby w Monachium posiadamy międzynarodową sieć agencji partnerskich w ponad 75 krajach. Image Professionals zatrudnia około 60 osób.

Image Professionals jest członkiem wielu organizacji, między innymi:

Image Professionals GmbH (Munich, Germany)
Image Professionals GmbH (Munich, Germany)